Apartamenty Króla Augusta

Inwestycja 21. Apartamenty Króla Augusta to atrakcyjna oferta nowych lokali mieszkalnych w kameralnym budynku, którego rangę wyznacza doskonała lokalizacja w centrum miasta i wyjątkowa architektura. Wygodne miejsce do życia dla osób ceniących dobrą komunikację i bogatą infrastrukturę; zaplecze handlowo-usługowe i rekreacyjne, urzędy, szkoły, przedszkola, punkty medyczne- to wszystko w bardzo bliskiej odległości. Przedsięwzięcie deweloperskie jest wzorcowym rozwiązaniem dla osób, dla których priorytetem jest wygoda życia w centrum oraz inwestujących w nieruchomości- to decyzja która procentuje.

Wysoki standard i jakość wykonania
Inwestycja powstaje z myślą o wymagających klientach doceniających komfort, jakość wykończenia jak i dbałość o szczegóły. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, by był funkcjonalny dla jego mieszkańców, ale również by pozytywnie wpływał na walory estetyczne najbliższej okolicy. Projekt realizowany jest w tradycyjnej technologii przez doświadczonych wykonawców przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, dających gwarancję trwałości, solidności oraz pozwalających na ekonomiczne użytkowanie.

Nowa, kameralna inwestycja składać się będzie z 12 mieszkań z balkonami lub ogródkami. Budynek wyposażony w windę i garaż podziemny. Dla każdego lokalu zapewniono komórkę lokatorską, zlokalizowaną na każdym poziomie, przy mieszkaniu ( bezpłatnie ) oraz podziemne miejsce garażowe ( za dodatkową opłatą ).

Termin realizacji inwestycji: IV kwartał 2019 r.

Inwestycję wyróżnia:

• lokalizacja w centrum miasta – Osiedle Kr. Augusta
• kameralność – 12 mieszkań od 41,52 m2 do 53,52 m2,
• garaże podziemne
• winda od poziomu garażu
• nowoczesna architektura, niska zabudowa – dwupiętrowy budynek
• komórka lokatorska dla każdego z mieszkań