+48 570 308 306

Inwestycje eDomus Deweloper

na terenie Rzeszowa

Osiedle Cukiernicza Etap II

Osiedla Cukiernicza etap 2 to cztery komfortowe dwupoziomowe mieszkania powstające nieopodal centrum miasta (ok. 3 km) lecz w miłej, zacisznej, zielone okolicy w otoczeniu zabudowań jednorodzinnych oraz ogródków działkowych, co tworzy unikalną, niepowtarzalną, przytulą atmosferę sprzyjającą relaksowi i wypoczynkowi we własnym domu.

Oaza Apartamenty

Oaza Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja – zlokalizowana przy ul. Załęskiej w Rzeszowie (tylko 5 km od centrum). Oaza Apartamenty to kompleks trzech budynków wielorodzinnych, w niskiej zabudowie, składający się z 56 apartamentów zaprojektowanych z myślą o funkcjonalności i wysokim komforcie.

Osiedle Potokowa

Osiedle Potokowa powstaje na wzgórzu o pięknym widoku w spokojnej, zielonej dzielnicy Rzeszowa przy ul.Potokowej – zaledwie ok. 4 km od centrum miasta (deptak ul.3-go Maja). Bezpośredni dojazd ul.Potokową, bliska dostępność komunikacji miejskiej, szkoły, sklepu czyni to miejsce idealnym do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku a zarazem blisko od centrum miasta. Willowa dzielnica z wieloma bocznymi uliczkami zapewnia miejsca do spacerów i rowerowych wycieczek.

Domy Dworzysko

Osiedle Dworzysko to siedem komfortowych dwupoziomowych domów, każdy z własnym ogrodem. Osiedle powstaje nieopodal centrum miasta (ok. 5 km) lecz w miłej, zacisznej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowań jednorodzinnych, co tworzy unikalną, niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą relaksowi i wypoczynkowi we własnym domu.

Osiedle Potokowa

Osiedle Cukiernicza Etap II

Oaza Apartamenty